Wigilijne Spotkanie w Jarnołtówku 2010r.
Kolejne spotkanie wigilijne w Jarnołtówku w 2010r. W ośrodku pełnym śniegu i świątecznej atmosfery wszyscy pracownicy wraz z osobami towarzyszącymi spacerowali górskimi ścieżkami, uczestniczyli w kuligu, korzystali z basenu ośrodka oraz bawili się świetnie przy akompaniamencie świątecznych przebojów w wydaniu karaoke.

 

Wigilijne Spotkanie w Jarnołtówku 2009r.
Spotkanie wigilijne w Jarnołtówku 2009r. Impreza odbyła się w pięknej zimowej scenerii Gór Opawskich. Zarówno pogoda jak i nastroje dopisały. Wszyscy pracownicy wraz z osobami towarzyszącymi bawili się świetnie przy akompaniamencie świątecznych przebojów w wydaniu karaoke.

Spotkanie wigilijne 1
Spotkanie wigilijne 2
Spotkanie wigilijne 3
Spotkanie wigilijne 4
Spotkanie wigilijne 5

 

Jubileusz Dziesięcioletniej Działalności Naszego Biura.
Spotkanie Jubileuszowe w Szczyrku w październiku 2008 wszystkich pracowników firmy A.Z.GWARANCJA. Trwało 3 dni, od piątku do niedzieli. W pierwszy dzień odbyło się biesiadowanie przy wspólnym stole z zespołem góralskim grającym aż do rana. Zabawa połączona była z muzyką góralską, nauką tańca, zawodami pomiędzy drużynami oraz w przerwach opowiadanie góralskich dowcipów. W drugim dniu Spotkania wszyscy wybrali się na szczyt Klimczok. Trzeci dzień poświęciliśmy na 5 godzinne szkolenie z zakresu obsługi klienta.

Jubileusz Dziesięciolecia Firmy 1
Jubileusz Dziesięciolecia Firmy 2
Jubileusz Dziesięciolecia Firmy 3
Jubileusz Dziesięciolecia Firmy 4
Jubileusz Dziesięciolecia Firmy 5