O firmie nieruchomości - 1 Firma Nieruchomości „A.Z. GWARANCJA” Opole pośrednicząca w obrocie nieruchomościami powstała w 1998 roku. Główna Siedziba Biura Nieruchomości znajduje się przy ulicy Szarych Szeregów 34D w Opolu, Filia mieści się przy ul. Jana Bytnara Rudego 13 również w Opolu. W firmie nieruchomości pracuje 11 osobowy zespół składający się z licencjonowanych pośredników, agentów, doradcy kredytowego, menadżera ds. kampanii reklamowych, grafika i informatyka.Biuro Nieruchomości Opole „A.Z.GWARANCJA” działając na rynku siedemnaście lat, oferuje oprócz kompleksowych usług związanych z wyżej wymienioną działalnością swoje doświadczenie, profesjonalizm, rzetelność jak i wysoką kulturę obsługi klienta zgodnie z etyką i standardami zawodowymi Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

 

 

O firmie nieruchomości - 2 Pośrednicy oraz Agenci pracujący w firmie nieruchomości, zapewniają miłą i profesjonalną obsługę klientów, działając w ramach organizacyjnych firmy spełniają wszystkie warunki określone w Ustawie o gospodarce nieruchomościami, posiadają wymagane licencje państwowe lub uprawnienia zawodowe oraz biorą udział w licznych szkoleniach i stale podnoszą swoje umiejętności i kwalifikacje zawodowe. Firma oraz każdy z pośredników posiada obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.Firma posiada logo, które jest znakiem zastrzeżonym od 14 lat. Jest ubezpieczona od odpowiedzialności cywilno – prawnej. Biuro Nieruchomości przywiązuje dużą wagę do reklamy i promocji swoich usług, poszukuje nieustannie nowoczesnych rozwiązań. Stara się wprowadzać innowacje jak również jest otwarte na nowe pomysły, aby być rozpoznawanym, konkurencyjnym na dynamicznie rozwijającym się rynku nieruchomości.

 

Biuro Nieruchomości A.Z.GWARANCJA Opole świadczy usługi w zakresie:

 • pośrednictwa w transakcjach kupna/sprzedaży i wynajmu wszystkich segmentów rynku: mieszkań, domów, powierzchni biurowych, lokali użytkowych, magazynów, obiektów zabytkowych, działek budowlanych, rolnych i rekreacyjnych,
 • obsługa prawno-finansowa, zapewnia pomoc w załatwieniu wszystkich formalności prawnych w tym notarialnych, dostosowanych do potrzeb każdego klienta, uzyskuje w zależności od rodzaju nieruchomości takie dokumenty jak:

 

O firmie nieruchomości - 3

 • Odpis Księgi Wieczystej z Sądu Rejonowego,
 • Wypis i Wyrys ze Starostwa Powiatowego,
 • Zaświadczenie ze Spółdzielni Mieszkaniowej,
 • Zaświadczenie od Zarządcy Nieruchomości,
 • Zaświadczenie z Urzędu Gminy,
 • wszystkie inne dokumenty wymagane do przeniesienia własności lub najmu nieruchomości.

 

 

 

 

O firmie nieruchomości - 4

 • pomocy przy przekazaniu nieruchomości, obecność przy wypełnieniu protokołu zdawczo – odbiorczego, zdaniu kluczy, rozliczeniu mediów u dostawców,
 • pomocy w uzyskiwaniu kredytów na zakup nieruchomości dla swoich klientów, dzięki współpracy z bankami,
 • umożliwia klientom wybór interesujących ich obiektów z bazy handlowej zawierającej oferty firmy „A.Z.GWARANCJA” jak i ofert z innych biur nieruchomości w ramach wzajemnej współpracy między nimi na terenie opola, województwa opolskiego, jak również całego kraju.

 

Łączymy w naszej firmie tradycję z nowoczesnością - działania naszych pośredników mające na celu satysfakcję naszych klientów są wspierane przez najnowsze technologie: własny komputerowy system obsługi biura, internet, portale, fotografia cyfrowa oraz klipy video.

Nasze sukcesy osiągamy dzięki kompleksowej i profesjonalnej obsłudze, która zdobywa zaufanie coraz większej liczby klientów. Dzięki doświadczeniu i wszechstronnej znajomości rynku nieruchomości, nasza nowoczesna, sprawna i dynamiczna firma współpracuje z poważnymi kontrahentami, pragnącymi zaangażować się w ten segment rynku. Cieszymy się zaufaniem klientów i partnerów biznesowych. Wiedza i zaangażowanie pracowników tworzą prawdziwy kapitał naszej firmy. Wysokie standardy obsługi oraz doskonała znajomość rynku nieruchomości to podstawa naszego działania. My dbamy o naszych klientów.

Stale poszerzamy naszą ofertę. Świadczymy usługi zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm i instytucji. Działamy we wszystkich sektorach rynku nieruchomości. Naszą misją jest utrzymanie wysokiej dynamiki rozwoju i uzyskanie pozycji dominującej na rynku polskim. Droga do tego celu wiedzie poprzez ciągłe podnoszenie standardów działalności i jakości obsługi oraz wzbogacanie oferty. Ku naszej satysfakcji i zadowoleniu klientów.