Mieszkania na sprzedaż (77 ofert)

Kawalerki, apartamenty, lofty - posiadamy w naszej bazie różnego typu mieszkania na sprzedaż. Lokale znajdują się w kamienicach, wysokich wieżowcach, jak i małych blokach mieszkalnych, pobudowanych w różnych okresach. Determinuje to ich stan techniczny, a także wysokość stropu bądź rodzaj zastosowanych instalacji. Prezentujemy obiekty zlokalizowane na terenie całej Polski ze szczególnym uwzględnieniem Opola i okolic.

W naszej bazie umieszczone zostały oferty mieszkań na sprzedaż, które starannie zweryfikowaliśmy. Na postawie uzyskanych informacji tworzymy obiektywny opis nieruchomości, zawierający najistotniejsze informacje, a więc: metraż, liczba pokoi, podłączone media, stan lokalu, a także dotyczące ceny. Zamieszczamy również poglądowe zdjęcia, ułatwiające podjęcie decyzji o ewentualnym spotkaniu z właścicielem.

W bazie znajdują się oferty mieszkań na sprzedaż, które zlokalizowane są w centrum Opola i na jego obrzeżach. Baza zawiera również propozycje nieruchomości znajdujących się w innych lokalizacjach na terenie województwa opolskiego oraz pozostałej części Polski. W ich przeszukiwaniu pomocna jest intuicyjna wyszukiwarka, umożliwiająca wyszukanie lokalu z rynku wtórnego lub pierwotnego, o określonej wielkości, czy też w określonej cenie.

Sortowanie
Wyszukiwanie

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, przeglądając naszą stronę wyrażasz na to zgodę. Akceptuję

rozumiem