Mieszkania (83 oferty)

Ogromne doświadczenie w obrocie nieruchomości na rynku opolskim przyczyniło się do stworzenia interesującej bazy ofert. Uwzględnia mieszkania znajdujące się w dogodnych lokalizacjach na terenie Opola i w obszarach podmiejskich, jak również większych i mniejszych miejscowości położonych na obszarze województwa opolskiego. W bazie zamieszczone zostały propozycje sprzedaży lokali mieszczących się w samym centrum, jak też na obrzeżach miasta. Dotyczy to mieszkań z rynku pierwotnego oraz wtórnego.

Wszystkie oferty, umieszczone w naszej bazie, zostały opisane z uwzględnieniem najistotniejszych informacji odnośnie: wielkości metrażu, ilości pokoi, poziomu kondygnacji oraz rodzaju i wieku budynku. Zamieściliśmy także ceny kupna nieruchomości, przedstawiając całą sumę oraz kwotę za metr kwadratowy. Propozycja uwzględnia również poglądową wysokość miesięcznej raty przy zakupie konkretnej nieruchomości. Szczegółowe opisy zawierają dodatkowe dane oraz fotografie wnętrz mieszkań.

Celem ułatwienia przeglądania bazy ofert przygotowaliśmy intuicyjną wyszukiwarkę. Uwzględnia ona najistotniejsze – z punktu widzenia Kupującego – parametry i umożliwia odnalezienie propozycji, spełniających indywidualne wymagania. Mechanizm pozwala na określenie kilku parametrów, co zawęża liczbę ofert do tych najbardziej interesujących. W celu pozyskania dodatkowych informacji oraz umówienia spotkania w lokalu, zachęcamy do skontaktowania się naszą firmą – poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie, telefonicznie, mailowo bądź w siedzibie.

Sortowanie
Wyszukiwanie

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, przeglądając naszą stronę wyrażasz na to zgodę. Akceptuję

rozumiem