Domy na sprzedaż (159 ofert)

Nowoczesne i z historią – prezentujemy domy na sprzedaż z rynku wtórnego i pierwotnego. Nasza baza zawiera oferty dotyczące nieruchomości z terenu całej Polski ze szczególnym uwzględnieniem Opola i najbliższych okolic. Różnorodność lokalizacji pozwala naszym Klientom wybrać dokładnie takie położenie, które spełni ich oczekiwania. Wśród ofert znajdują się nieruchomości zlokalizowane w centrum miasta, jak i na terenach podmiejskich.

Znajdujące się w bazie domy na sprzedaż zawierają podstawowe informacje, pozwalające interesantom ocenić atrakcyjność nieruchomości pod indywidualnym kątem. Opisy zawierają dane dotyczące powierzchni działki oraz samego budynku, a także ilości pokoi. Informujemy także o stanie budynku oraz zastosowanych w nich rodzajach instalacji. Wszystkie oferty zawierają również zdjęcia poglądowe – ułatwiające decyzję o obejrzeniu obiektu „na żywo”.

Do bazy wprowadzamy sprawdzone oferty. Wystawione domy na sprzedaż zostały dokładnie zweryfikowane przez przedstawicieli Biura Nieruchomości Opole A.Z. GWARANCJA. Dane są rzetelne i możliwie wyczerpujące. W celu pozyskania większej ilości informacji bądź umówienia spotkania z właścicielem i wizji lokalnej, zachęcamy do kontaktu. Zaufaj ekspertom!

Sortowanie
Wyszukiwanie

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, przeglądając naszą stronę wyrażasz na to zgodę. Akceptuję

rozumiem